Jak být dobrým advokátem pro své dítě s PAS

Lektorka: Gabriela Miková

Kdy: 22.2.2018 od 9.00 do 14.00

Kde: Občanský klub Brno-střed, Hybešova 65a

Cena: 1500Kč (1400Kč při uhrazení celé částky předem)

Více o organizačních záležitostech a platebních podmínkach zde


Advokátem pro své dítě s PAS/Jak vytvořit tu správnou strategii: 

25 faktorů, které je nutné znát, aby jste zajistili vše potřebné. Pokud chcete pomoci svému dítěti a nevíte si rady, kde začít...jste na správném místě. Autismus není sprint, je to maraton a každá cesta začíná prvním krokem, ta vaše začíná právě teď...

Co očekávat :

*Rozcestník: 25 důležitých faktorů provázejících PAS, které společně projdeme

* Sešit na poznámky/ GAPS sešit s tabulkou, kde si budete dělat poznámky z přednášky

* Další materiály v ceně: - Chcete své dítě zpět? Zodpovězte si tyto otázky....

                                          - Aktivity pro děti s poruchami zpracování smyslového vnímání

*Zeptejte se: možnost stručně probrat, co vás nejvíce trápí


Na kurzu se seznámíte s 25 faktory, které je nutné zvážit při vytváření strategie šité na míru Vašemu dítěti. S těmi se potká v průběhu roku či dvou každý aktivní rodič, jehož snahou je adresovat potřeby svého dítěte s PAS.

Začneme rozborem možných lékařských vyšetření, kde postupujeme metodicky a žádáme o různá laboratorní vyšetření, diagnostiku, abychom zjistili, zdali se daný problém týká právě nás. To je nutné potvrdit nebo vyloučit a najít odborníka, který nám s tímto problémem pomůže. Důležité je jakýkoliv zdravotní problém včas podchytit, ať se stav dítěte nezhoršuje.

Podíváme se na fenomén autismu ve všech jeho souvislostech a různých dílčích aspektech, jako například metabolický chaos, neuroimunotoxicita, poruchy zpracování smyslového vnímání, střevní dysbióza a rozbor stolice, opioidní peptidy, aplikovaná behaviorální analýza a jiné druhy terapie, spánek, výživa a doplňky stravy, a mnoho dalších.

Také si povíme, jak mluvit s odborníky o potřebách svého dítěte a jak vytvořit tým, který dítě skutečně podporuje ( paní učitelka, spec. pedagog, lékař, terapeut, paní na hlídání, logoped apod.) a z koho by se měl skládat.

Moc se na Vás těší a srdečně Vás zve Gabriela Miková

Akce!!! Účastníci se mohou po přednášce nechat zdarma změřit na přístroji K.O.S. (Kondiční orgánový skener) a obdrží stručnou tištěnou analýzu.  Více o K.O.S. zde 

Last minute!!! 1+1 zdarma :-) Každý účastník kurzu Advokátem pro své dítě s PAS (22.2.2018) může sebou vzít ještě jednu osobu - tatínka dítěte, babičku nebo třeba kamarádku :-) Platí i pro nové zájemce, do naplnění kapacity prostoru. Uzávěrka přihlášek je 12.2.2018.